ANKET
Belediyemiz Hangi Konulara Öncelik Vermelidir?
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
4,6527
EURO
5,4829
IMKB
0.00
HAVA DURUMU
Ankara 13 / 27 °C
Antalya 21 / 33 °C
İstanbul 17 / 23 °C
İzmir 17 / 31 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Esendere Belediyesi Cenaze Aracı Aldı

Cenaze hizmetlerinde kullanılmak üzere 2 adet cenaze taşıma kapasitesine sahip cenaze nakil ve yıkama aracı Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Esendere Belediyesine hibe edildi.
31 Mayıs 2017 / 15:17

Cenaze hizmetlerinde hizmet kalitesini yükseltmek adına Türkiye Belediyeler Birliğine yapılan başvuru sonucu  yeni bir cenaze yıkama ve nakil aracı, Esendere Belediyesine hibe edildi. Bu sayede Belediyenin araç filosuna yenileri eklenmeye başlandı.

Cenaze yıkama aracıyla, ihtiyaç duyulduğunda en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Esendere Belediyesi, Yeni alınan cenaze yıkama ve nakil aracında: 2 adet soğuk hava morgu kliması, elektrikli, tüplü olmak üzere 2 adet şofbeni, normal klima, jeneratör ve son teknoloji donanımlı ekipmanı bulunuyor.

Ölüm insanımızın en zor zamanı Biz belediye olarak da vatandaşa hizmet odaklı çalışıyorsak o zaman en zor zamanında vatandaşın yanında olmak zorundayız. Diyen Yüksekova Kaymakamı ve Esendere Belediye Başkan Vekili Mahmut Kaşıkçı, “En sıkıntılı zamanında vatandaş: ‘Bu cenazemin işlerini nasıl yapacağım gerekli ihtiyaçlarımı nerden gidereceğim’ dememeli. Bize talep ettiği zaman cenaze evinin önünde aracımız hemen hizmetini verecek, cenaze için gerekli ne varsa hazırda bulunacak. Belediyemizin İran sınırında olmasından kaynaklı olarak Hem yurt dışında vefat eden vatandaşlarımıza, hemde belde halkımıza insan odaklı hizmet anlayışımızın devamı olarak, son teknoloji Cenaze aracı almış bulunmaktayız. Araç filomuza yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Belediyemize hibe edilen tam teşekküllü cenaze aracı için Türkiye Belediyeler Birliği Başkanına ve yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

24854

 

24851

24852

24853

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR