ANKET
Belediyemiz Hangi Konulara Öncelik Vermelidir?
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
4,7083
EURO
5,4926
IMKB
0.00
HAVA DURUMU
Ankara 13 / 26 °C
Antalya 19 / 26 °C
İstanbul 19 / 27 °C
İzmir 19 / 29 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hakkari 12 DADO'dan büyük başarı!

Türkiye Basketbol Federasyonu Hakkari il Temsilcisi Yakup Aktaş iki oyuncularının Doğa Koleji Basketbol takımında oynamaları karşılığında tam burslu eğitim teklifi aldıklarını söyledi.
28 Haziran 2017 / 13:15

Aktaş,"Mayıs ayında Bodrum da yapılan 12 DABO Basketbol Okulları Türkiye Finalleri ne seçilip ve şampiyonaya çağrılan Hakkarili oyunculardan Mustafa Ali Mutlu ile Beytullah Korkmaz Bölge şampiyonasında ve Finallerde göstermiş oldukları yüksek performans ve etkileyici oyunları sonunda Doğa Koleji Basketbol takımında oynamaları karşılığında tam burslu eğitim teklifi aldılar.

12 DABO Antrenörü ve Hakkari nin en deneyimli Hakkari Basketboluna büyük emekleri olan ve 6 yıldır da 12 DABO basketbol okulu Antrenörlüğü yapan M.Emin Taş 6 yıldır bu çocukları temelden alıp bu seviyeye getirdik.

Tek amacımız Hakkarili çocuklarımıza basketbol ile katlı sunmaktır. Bu iki öğrencimin beğenilip böyle bir teklif almaları ise beni dünyanın en mutlu insanı yapmıştır.

Yakup aktaş ise 12 DEVADAM basketbol okulu yaz dönemi çalışmaları için yeni öğrencilerin alınacağı ve alınacak öğrenci sayısının sınırlı olduğu bu nedenle kayıt yapmayı düşünen velilerin biran önce başvuruların yapılması gerektiğini söyledi."iha

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR