ANKET
Belediyemiz Hangi Konulara Öncelik Vermelidir?
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
4,7932
EURO
5,6125
IMKB
0.00
HAVA DURUMU
Ankara 14 / 31 °C
Antalya 28 / 39 °C
İstanbul 24 / 31 °C
İzmir 22 / 36 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hakkari’deki çocuk festivali sona erdi!

Hakkari Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen çocuk festivali sona erdi.
05 Eylül 2017 / 13:20

Ramazan Ayında 29 gün boyunca birbirinden farklı her yaştan vatandaşa göre Ramazan etkinlikleri hazırlayan Hakkari Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kurban bayramında da İstanbul Beşiktaş Belediyesi ile ortak bir organizasyon düzenleyerek Hakkari şehir stadyumunda Türkiye’nin en büyük oyun parkı kurdu.

Kurban Bayramına özel çocuklara özel olarak düzenlenen Festivale Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Belediye Başkan Yardımcıları bayramlarını Hakkari’deki çocuklarla birlikte geçirmişti.

Merzan Mahallesi şehir stadyumunda 4 gün devam eden ve Hakkarili çocukların aileleri ile birlikte yoğun ilgi gösterdiği festival sona erdi.

Hakkari’de yıllardır gerçekleştirilememiş altyapı ve üstyapı hizmetleri için yatırım programları, şehrin çilesi haline gelen yol, su, kanalizasyon gibi önemli sorunları çözmek için gayretle çalışan Hakkari Belediyesi, bir taraftan da şehirde sosyal faaliyetler gerçekleştirmesi yöre halkı tarafından takdirle karşılandı.

Türkiye’nin en büyük çocuk parkını Hakkari’de kuran Hakkari Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesine teşekkür eden Hakkarili vatandaşlar belediyeye kayyum atanmasıyla birlikte hep ilkleri yaşadıklarını ifade ettiler.

Vatandaşlar,” Hakkari Belediyesi ve İstanbul Beşiktaş Belediyesi ile çocuklarımıza özel Kurban Bayramına yönelik festival düzenledi.

Çocuklarımız mahallelerden özel servisler ile festival alanına taşındı. Kurulan oyun parkında çocuklarımız Palmiye kaydırak, tırmanma duvarı, olimpik parkur, engelli parkur, rodeo simülatör, zıp zıp sahası gibi eğlenceli oyun grupları  ile tanıştı.

Yaklaşık 38 kişilik özel animasyon ekibi, tiyatrolar, müzik dinletileri ile eğlencenin keyfini yaşadık. Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve Hakkari Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayhan Tunç ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Burada eğlenen çocuklarımızın yüzlercesi sayın Başkan Hazinedar’a mektup yazdı” şeklinde konuştular./hakkarihabertv

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR