ANKET
Belediyemiz Hangi Konulara Öncelik Vermelidir?
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
4,6527
EURO
5,4829
IMKB
0.00
HAVA DURUMU
Ankara 13 / 27 °C
Antalya 21 / 33 °C
İstanbul 17 / 23 °C
İzmir 17 / 31 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

işkur Ramazan etkinliklerinde stand açtı!

Hakkari Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ramazan Etkinliklerinde Hakkari Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü çalışma hayatında milli seferberlik standı açtı.
06 Haziran 2017 / 15:15

Hakkari Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen ve her akşam değişik programların yer aldığı Ramazan Etkinlikleri devam ediyor.

Anadolu çocuk müzikali, çocukça Ramazan, aşuk ile maşuk ve Hacivat karagöz perde adlı programa aileler yoğun ilgi gösterdi. Çay ikramının yapıldığı programa çok sayıda vatandaş çocukları ile birlikte katıldı.

Etkinliklerde işkur stand açtı

Yoğun katılımın sağlandığı etkinliklerde Hakkari Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü iş ve mesleki danışmanları Mehtap Sönmezoğlu ve Hasan Balin tarafından iş kurumu faaliyetleri, istihdamda milli seferberlik kursları,  TYP, girişimcilik kursları ve eski hükümlülere verileceği hibe destek hakkında vatandaşları bilgilendirdiler.  İşbaşı eğitim programı hakkında ise vatandaşlara detaylı bilgiler verilerek bilgilendirmelerin yer aldığı broşürler dağıtıldı.

Ramazan etkinliklerinde yarın ise Anton Çehov’un yazdığı  Cihat Ölmez’in yönettiği ve 9 oyuncunun yer aldığı sevgili doktor adlı tiyatro oyununun sergilendiği öğrenildi. Hakkarihabertv

iskur-stand-m.jpg

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR