ANKET
Belediyemiz Hangi Konulara Öncelik Vermelidir?
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
4,6527
EURO
5,4829
IMKB
0.00
HAVA DURUMU
Ankara 13 / 27 °C
Antalya 21 / 33 °C
İstanbul 17 / 23 °C
İzmir 17 / 31 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Küçük Sanayi sitesi genel kurul toplantısı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Küçük Sanayi Sitesinde genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Başkan Çalış, sanayi sitesine yeni yapılacak 100 iş yeri ile ilgili sanayi esnafına bilgilendirmede bulundu.
09 Haziran 2017 / 13:06

İlçenin Esendere yolu üzerinde bulunan küçük sanayi sitesinin idare binasında yapılan genel kurul toplantısına küçük sanayi sitesi Yapı kooperatif Başkanı Nurettin Çalış, Sanayi Sitesi yönetim kurulu üyeleri ile sanayi sitesinde faaliyet gösteren esnaflar katıldı.

Genel kurul toplantısında konuşan Başkan Çalış,”Yeni yapılacak iş yerleri için başvuru yapan arkadaşlarımızı tanımak istiyoruz. Biliyorsunuz Yüksekova artık il olma eşiğinde biz kimseyle dargın, kırgın değiliz” dedi.

Çalış,” 10-20 sene sonra buranın yıkılmayacağının, taşınmayacağının garantisini kim verebilir. Sanayi sitemiz böyle bir durumla karşı karşıya kalırsa en yakın 15-20 kilometre şehir dışında olacaktır. Biz yönetimimizle toplantı aldık. Böyle bir durumun yaşanmaması için birçok girişimde bulunduk. Sanayi sitemize önümüzde ki ayın 15'de yapılacak ihale ile beraber 100 dükkân daha yapılacak. Bizim hedefimiz en büyüğünden en küçüğüne kadar hizmet götürmektir, yaptığımız çalışmalarımızın inşallah kısa zamanda meyvesini yiyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından sanayi sitesi esnafının sorduğu sorular ile genel kurul sona erdi./yuksekovagundem

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR