ANKET
Belediyemiz Hangi Konulara Öncelik Vermelidir?
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
5,3255
EURO
6,0377
IMKB
0.00
HAVA DURUMU
Ankara -2 / 11 °C
Antalya 7 / 16 °C
İstanbul 4 / 12 °C
İzmir 3 / 16 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kulüpler arası halk oyunları yarışması

Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2017-2018 Yılı Kulüpler Arası Halkoyunları Yarışması il birinciliği sonuçlandı.
12 Şubat 2018 / 15:55

Hakkari Spor Salonunda yapılan ve 12 kulübün katıldığı yarışma, oldukça çekişmeli geçti. Sabah saatlerinde başlayan yarışmalarda 10 hakem ve 7 jüri üyesi görev yaptı. Heyecanlı anların yaşandığı yarışma sonucunda minikler kategorisinde Şemdinli Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü, yıldızlar kategorisinde Hakkari Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü, gençler kategorisinde Colemerig Gençlik ve Spor Kulübü, büyükler kategorisinde ise Hakkari Belediyesi Gençlik Spor Kulübü birinci oldu.

Dereceye giren kulüplerin ödülleri Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun, Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal, Hakkari Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayhan Tunç, Türkiye Halkoyunları Federasyonu Hakkari İl Temsilcisi Sıtık Zerek tarafından verildi.

Hakkari'de okullar arası halk oyanları il birinciliği sonuçlandı

Sabah saatlerinde başlayan yarışmalarda 10 hakem ve 7 jüri üyesi görev yaptı. Heyecanlı anların yaşandığı yarışma sonucunda yıldızlar düzenlemeli dalda Çukurca Köprülü Mükerrem Akhanlı Yatılı Bölge Okulu birinci, gençler düzenlemeli kategorisinde Hakkari Sümbül Anadolu Lisesi birinci, minikler kategorisinde Yüksekova Hamit Kesici Ortaokulu birinci, yıldızlar düzenlemesiz kategorisinde Hakkari Sermaye Piyasası Kurulu Ortaokulu birinci, gençler düzenlemesiz kategorisinde Hakkari Mesleki Teknik Anadolu Lisesi birinci oldu.
Dereceye giren okulların ödülleri Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal ve kurum amirleri tarafından verildi.

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR