ANKET
Belediyemiz Hangi Konulara Öncelik Vermelidir?
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
4,7083
EURO
5,4926
IMKB
0.00
HAVA DURUMU
Ankara 14 / 28 °C
Antalya 18 / 30 °C
İstanbul 18 / 22 °C
İzmir 17 / 30 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Milletvekili Aygün'den Hakkarili gençlere destek!

Bir süre önce Hakkari Gençlik Merkezini ziyaret ederek buradaki gençlere malzeme sözü veren Kocaeli ve Hakkari koordinatör Milletvekili Zeki Aygün sözünü yerine getirdi.
20 Mart 2017 / 13:39

4 Şubat tarihinde Hakkari ye gelen ve Gençlik Merkezini ziyaret eden Kocaeli ve Hakkari Koordinatör Milletvekili Zeki Aygün Tiyatro ve Resim kulübünden gençlerle sohbet edip gençlerin yaptığı çalışmaları ve yeteneklerini takdir etmişti.

Gençlerin bu yeteneklerini daha da ileriye taşımak daha güzel çalışmalar yapmaları için gençlere destek sözü veren Milletvekili Aygün Hakkari Gençlik Merkezine 25 bin TL değerinde malzeme gönderdiği belirtildi.

Gençlik Merkezindeki Resim ve Tiyatro kulübü eğitmenleri  Hakkari ilinde sergileyeceğimiz sahne ve çizeceğimiz Resimler için her zaman istediğimiz malzemeleri bulamadığımız gibi alma imkanlarının ise olmadığını ifade ettiler.

Eğitmenler,”Bu doğrultuda bizi ziyaret edip onura eden  Kocaeli Belediyesi Kültür Müdürlüğüne taleplerimizi ileterek destek veren sayın  Milletvekili Zeki Aygün’e ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

 Daha sonra Resim eğitmeni Erdi Gür’ün ahşap üzerine Airbrus tekniği ile çizdiği Zeki Aygün’ün Fotoğrafı ve gelen malzemelerle birlikte bir hatıra fotoğrafı çekildi. Hakkarihabertv.com

genclik-merkezi-2-003.jpg

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR