ANKET
Belediyemiz Hangi Konulara Öncelik Vermelidir?
YAZARLAR
PİYASALAR
DOLAR
5,3450
EURO
6,0975
IMKB
0.00
HAVA DURUMU
Ankara -6 / 2 °C
Antalya 4 / 16 °C
İstanbul 4 / 9 °C
İzmir 1 / 12 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yüksekova'ya Düzcepark

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay kendisini ziyaret eden Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan'a Düzce'yi gezdirdi.
31 Ocak 2018 / 08:31

Melen Su Park'ta incelemelerde bulunan Başkan Ay, Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan ile Yüksekova'ya yapılması planlanan 'Düzcepark' hakkında açıklamalarda bulundu.

Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Düzce'ye gitti. Belediye Başkanı Dursun Ay'ı makamında ziyaret eden Özcan, Düzce'yi gezdi. Başkan Dursun Ay Düzce'nin vizyon projesi Melen Su Park'ta Özcan'a proje içeriği ve niteliği hakkında bilgiler aktardı. Başkan Dursun Ay, Yüksekova Belediyesi ile olan bağlantının sürdüğünü ve kayyum danışmanlığı kapsamında iletişimin sıkı bir şekilde devam ettiğini ifade ederek yaptığı açıklamada Yüksekova'ya da Düzce Belediyesi olarak bir park kazandırmak istediklerini belirtti ve "Yüksekova'nın danışmanıyız biliyorsunuz, belediye olarak. Onlara her konuda teknik anlamda destek sağlıyoruz. Hatta Yüksekova'da bir park yapmayı düşünüyoruz. Onun için buradaki Melen Su Park'ımızı inceliyoruz, geziyoruz. Yüksekova'ya biz daha önce gittik. Onlar da bize geliyor. Dolayısıyla ilişkilerimizi sıkı tutuyoruz, onların da yaptıkları işleri inceliyor ve destek veriyoruz. Kendilerine yine hoş geldiler diyorum. Yüksekova aslında bir anlamda Düzce'ye benziyor, dağların ortasında bir ova, rakımı daha yüksek tabii. Bizim de etrafımız dağlarla çevrili. Coğrafi olarak aynı özelliklere yakınız. Sadece bizim arazimiz biraz daha geniş ve daha yeşil" dedi.

Düzce'deki incelemeleri hakkında açıklama yapan Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Özcan da Düzce Belediyesi'nin Yüksekova'ya büyük bir destek gösterdiğini belirterek "Desteklerinden dolayı Düzce Belediyesine Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Kendileri bizimle çok ilgileniyor. Bir park projemiz var, 'Düzcepark' Yüksekova'da bunu yapacağız inşallah. Gözlem ve yerinde tespit yapıyoruz şu anda. Tekrar teşekkür ediyorum kendilerine" ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR